Zdobycie pierwszego miejsca i tytułu „Dobry Polski Samorząd 2025” to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale przede wszystkim potwierdzenie skutecznej i konsekwentnej pracy na rzecz mieszkańców powiatu cieszyńskiego!
Nagrodę podczas XXXIII Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Karpaczu odebrała Janina Żagan, Starosta Cieszyńska.
Brawa dla nas wszystkich!
W sposób szczególny dziękuję i gratuluję moim Pracownikom, bo nasza praca bardzo wsparła Powiat Cieszyński w uzyskaniu I miejsca.
Anna Stefaniak-Bacza, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Cieszynie
Link do tekstu źródłowego: https://www.powiat.cieszyn.pl/aktualnosci/powiat-cieszynski-najlepszy-w-polsce-z-tytulem-dobry-polski-samorzad-2025